» » Trabzonspor Ghislain Konan İle Görüşüyor

Trabzonspor Ghislain Konan İle Görüşüyor

Trabzonspor Ghislain Konan İle Görüşüyor


Sezona başlarken mükemmel bir yapılanma oluşturarak, transferde hızlı ilerleyip, şampiyonluğu kazanan Trabzonspor gelecek sezon öncesinde de yine transferde hızlı hareket etmeye başladı. Şampiyonluğu kazandığı sezonda en fazla zafiyet verdiği sol bek mevkisi için yoğunlaşan Karadeniz devi Trabzonspor, 26 yaşındaki yıldız futbolcu Ghislain Konan ile görüşmelere başladı. Fransız Süper Ligi Ligue 1’de sergilediği başarılı oyun ile beğeni toplayan yıldız futbolcu Konan dev takımların radarına girmeye devam ediyor.
Karadeniz devi Trabzonspor’da hocalık yapan tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı geride bırakılan günlerde yapmış olduğu konuşmada savunmanın solu, stoper mevkisi ve savunmanın sağına transfer yapacaklarını ifade ederken transfer bu bölgelerden en fazla önemi sezon boyu sıkıntılar yaşadıkları sol bek mevkisine vereceklerinin altını çizdi. Tecrübeli hoca Abdullah Avcı verim alamadığı sol bek mevkisi için sezon boyu birçok oyuncuyu denerken, istediği verimi hiçbirinden elde edemedi. Karadeniz devi Trabzonspor ise problemi kalıcı olarak çözmeyi planlıyor. Harekete hızlı geçen Trabzonspor’un gündeminde başı çeken Ghislain Konan ile görüşmeler resmen başladı. Fransız temsilcisi Reims ile olan kontratının sonuna gelen Fildişi uyruklu başarılı sol kanat oyuncusunun da Trabzonspor’a Devler Ligi faktörü ile olumlu baktığı ifade edilirken, Karadeniz devi Trabzonspor’un oyuncuyu idman kampına yetiştirmeye çalıştığı ifade edildi.
Abdullah Avcı yönetiminde mükemmel bir sezon geçiren ve şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor’un önümüzdeki sezonda Devler Ligi’nde yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyumtv1.org adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.