» » Burak Yılmaz Transferinde Güncel Detaylar

Burak Yılmaz Transferinde Güncel Detaylar

Burak Yılmaz Transferinde Güncel Detaylar


Fransızların Süper Ligi klasmanındaki Ligue 1’in köklü devlerinden Lille ile yeni sözleşme imzalamayıp, yollarını ayırmasının sonrasında Süper Lig devi Beşiktaş ile ismi basında lanse edilmeye başlanan tecrübeli golcü Burak Yılmaz, yapmış olduğu açıklamalarda, "Yuvam olarak düşündüğüm Beşiktaş’a geri dönüş yapmayı düşünmüyorum, zaten Beşiktaş’ın da bana ihtiyacı kalmıyor. Başka golcülerle görüşmeler yapıyorlar. Umarım diledikleri golcü ile anlaşabilirler’’ diye konuştu.
Tecrübeli santrfor Burak Yılmaz şimdiye dek Süper Lig’in iki ezeli rakibi Beşiktaş ve Galatasaray’da içinde olmak üzere Süper Lig’den herhangi bir transfer teklifi almadığını ifade ederek, "Basında hakkımda çıkan haberleri hayretler ile izliyorum. Anlaşma yapmadığım bir takım kalmadı. Ne Beşiktaş ile kontrat imzaladım ne de Galatasaray ile ama alışığım bu her transfer sezonu başıma gelen bir durum. Maalesef yapacak bir şey yok. Kariyerimi Avrupa’da sürdürmeye devam etmek istiyorum. Burada yüksek seviyede kaldığımı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
Şu anda 37 yaşında olan Burak Yılmaz’ın transfer olacağı takım merak konusu olmaya devam ederken, İtalyanların köklü takımlarından Fiorentina kulübünün milli santrfor ile temaslar haline geçtiği ifade edildi.
İtalyan temsilcisinin şu anda 37 yaşında olan Burak Yılmaz’ı renklerine bağlamak için pazarlıklara başladığı ifade edildi. Anlaşmaya varılması durumunda Burak Yılmaz’ın yeni serüveni İtalya’da olacak.
İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A’daki karşılaşmalar içinde sitemiz stadyumtv1.org adreslerinden canlı yayınları izleyebilirsiniz.