» » Abdülkerim Bardakçı İle Anlaşma Tamam

Abdülkerim Bardakçı İle Anlaşma Tamam

Abdülkerim Bardakçı İle Anlaşma Tamam


Spor Toto Süper Lig’in ön plana çıkan savunma oyuncularından Anadolu temsilcisi Konyaspor’da görev alan tecrübeli yıldız Abdülkerim Bardakçı için rekabete giren Süper Lig devlerinden anlaşmayı sağlayan takım, Jorge Jesus’un ekibi Fenerbahçe oldu.
Uzunca bir zamandır yapılan temaslarda birden çok teklif alan Anadolu temsilcisi Konyaspor, Süper Lig devi Fenerbahçe’nin teklifini kabul etti.
Hocası ile yollarını ayıran Galatasaray’ın deneyimli defans oyuncusuna takas teklif ettiği, Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş’ın ise 2,5 milyon avroluk bonservis teklifinde bulunduğu 27 yaşındaki stoper oyuncusu Abdülkerim Bardakçı için Fenerbahçe, toplamda 2,9 milyon avroluk bonservis teklifinde bulunarak oyuncu ile anlaşan takım oldu.
Süper Lig devi Fenerbahçe’nin parayı 2 taksitle ödeyeceği, diğer dev takım Beşiktaş’ın ise toplamda 8 taksitle ödeyeceği ifade edilirken, bu olayın sonrasında Anadolu temsilcisi Konyaspor’un başkanlık görevini yürüten Fatih Özgökçen ile Fenerbahçe transfer heyetinin anlaşmayı tamamladığı aktarıldı.
Başarılı stoper Abdülkerim Bardakçı’yı yedek olarak bünyesinde barındırmaya sıcak bakan Süper Lig devi Fenerbahçe, Avrupa’nın dev takımlarından teklifler aldığı Güney Koreli stoperi Kim Min-jae’yi de yüksek bir bonservis ücreti ile yollamaya hazırlık yapıyor.
Köklü Premier Lig devlerinin radarında olduğu ifade edilen başarılı stoper Kim Min Jae için 25 milyon avro olan sözleşme fesih ücretinin Aston Villa tarafınca ödeneceği ifade edilirken, transferin önümüzdeki günlerde resmiyete kavuşacağı aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.
Gelecek sezon Süper Lig devi Fenerbahçe ile hem ligde, hem de Devler Liginde top koşturacak olan Abdülkerim Bardakçı’nın yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyumtv1.org adreslerinden naklen izleyebilirsiniz.