» » Ozan Tufan Hull City İle Anlaştı

Ozan Tufan Hull City İle Anlaştı

Ozan Tufan Hull City İle Anlaştı


Süper Ligin köklü devlerinden Fenerbahçe'de geride bırakılan sezonda kadrodan süresiz olarak çıkarılan milli ön libero oyuncusu Ozan Tufan yeni takımı ile anlaşmaya hazırlanıyor.
Millilerimizin de formasını terleten başarılı orta saha oyuncusu Ozan Tufan’ın, ünlü medya patronlarından Acun Ilıcalı'nın satın aldığı İngiliz Championship temsilcisi Hull City ile resmi olarak anlaştığı anlaşmaya vardığı ve gelecek hafta içerisinde takım ile kontrat imzalayacağı ifade edildi.
Jorge Jesus yönetimine geçen dev takım Fenerbahçe'de geçen yıl kadrodan çıkarılan başarılı orta saha Ozan Tufan kulüple bağlarını kesiyor.
Basında dolaşan haberlerde milli yıldız Ozan Tufan’ın, köklü İngiliz takımlarından Arvaledze yönetimindeki Hull City ile anlaştığı iddia edildi.
Yapılan haberlerin detaylarında kontrat ile alakalı detay bilgilerin tam olarak bilinmediği ve oyuncunun performansına bağlı olarak 4 yıla kadar uzayacak bir kontrat imzalanacağı iddia edildi.
Milli Takımımızın da formasını terleten başarılı defansif orta saha oyuncusunun gelecek hafta takımın idmanlara katılması beklenirken, yıldız oyuncunun uzunca bir süredir forma giymemesi takımı düşündürüyor.
Geride bırakılan sezonun başlarında İngiliz Premier Ligi temsilcisi Watford'a kiralama yolu ile gönderilen fakat devre arası transfer sezonunda Süper Lig devi Fenerbahçe’ye geri yollanan ön libero oyuncusu Ozan Tufan, daha sonra disiplinsiz davranışları gerekçesi ile Gurbetçi yıldız Mesut Özil ile beraber kadrodan çıkarılmıştı.
Hull City’nin de görev aldığı İngilizlerin 2. Ligi klasmanındaki Championship karşılaşmalarını da sitemiz stadyumtv1.org adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.